Outroad Turkey Dünyasından İçerikler

Serbest atlama paraşütüne benzeyen ancak uçak yerine yüksek bir tepeden koşturmak suretiyle özgürlüğe ulaştıran yamaç paraşütü günden..
Kamp tutkusunu yaz aylarıyla sınırlamak istemeyenlerdenseniz sonbahar manzarası eşliğinde kamp yapabileceğiniz alternatifleri değerlendirmelisiniz. Temiz havası, muhteşem manzarası ve sunduğu..
İstanbul ve Kocaeli bölgesinde yaşıyor; şehir hayatından bunalıp bol oksijenli bir ortamda kafa dinlemek ve aynı zamanda spor yapmak istiyorsanız Kartepe tam size göre! Muhteşem doğası..
Bazı tutkular vardır mevsimlerden bağımsızdır. Bol aksiyon, macera ve özgürlük içeren offroad gezileri de şüphesiz zamansız tutkular arasında ilk sıralardadır. Eğer..
Kamp yapmak herkes için farklı bir anlam ifade edebilir. Doğa ile baş başa kalmak, şehrin gürültüsünden uzaklaşmak, huzur bulmak, rüzgarın sesini dinlemek ya da..
Sonbahar aylarında en gözde kamp tesisleri de doğada kamp yapılacak alanlar da boş olduğundan; kamp yapmak daha huzurlu bir hal alır. Ancak güzellikleri olduğu kadar zorlukları da..